Nekretnina ovršenika, 1/3 dijela k.č.br. 2861/1 Oranica Breg pov. 100 čhv-a (360 m2), upisana u zk.ul.br. 2316 k.o. Mače, u naravi dvorište sa stambenom (vikend) građevinom.
Napomena
U kući stanuje treća osoba.
Financije
Procijenjena vrijednost
5.370,08 EUR
Minimalna zakonska cijena
3.222,05 EUR
Početna cijena
3.222,05 EUR
Jamčevina
537,01 EUR
Korak dražbe
70,00 EUR
Rokovi i termini
Datum odluke
05.01.2026.
Početak dražbe
17.04.2026. 15:00:00
Početak nadmetanja
25.06.2026. 09:00:00
Kraj nadmetanja
09.07.2026. 08:59:59
Rok uplate jamčevine
16.06.2026.
Rok kupovnine
30 dana od dana dostave rješenja o dosudi.
Razgledavanje
Nadležno tijelo nije dostavilo podatke.
Klasifikacija
Sud
Općinski sud u Zlataru
Broj predmeta
OVR-673/2023
ID nadmetanja
58296
Produženje nadmetanja