e eFINA

Osnovni podaci

Naziv oglasa
Stan – 65,17 m² – Bjelovar
Vrsta imovine
nekretnina
Tip imovine
stan
Površina
65,17 m²
Grad
Bjelovar
Županija
Bjelovarsko-bilogorska
Adresa
Kamila Kolba 2b
Procijenjena vrijednost
59.459,82 EUR
Početna cijena
44.594,86 EUR
Jamčevina
2.972,99 EUR
Rok uplate jamčevine
28.05.2018.
Status oglasa
Završeno

Opis i napomene

Opis
Nekretnina upisana kod Općinskog suda u Bjelovaru, Zemljišnoknjižni odjel Bjelovar, katastarska općina Grad Bjelovar, z.k. uložak broj 8232, broj katastarske čestice 376/6, u Bjelovaru stambena zgrada (višestambena građevina) kbr 44 u Ulici Marije Jurić Zagorke površine 291 m2, garaža (pomoćna prizemna građevina - 5 garažnih jedinica) u Ulici Kamila Kolba površine 105 m2, garaža ( pomoćna prizemna građevina - 10 garažnih jedinica) u Ulici Marije Jurić Zagorke površine 207 m2, dvorište površine 2011 m2, stambena zgrada ( višestambena građevina ) kbr 2B u Ulici Kamila Kolba površine 487 m2, ukupne površine 3101 m2, 26. Suvlasnički dio: 130/5538 ETAŽNO VLASNIŠTVO (E-26), 1. STAN S1-26 koji se nalazi u potkrovlju višestambene građevine dilatacija S1 u ul. Kamila Kolba 2B izgrađ. na čest. 376/6, a koji se sastoji od dnevnog boravka i kuhinje, kupaonice, dvije sobe, izbe i hodnika neto korisne površine stambenog prostora P=60,64 m2 kojemu pripadaju sporedni dijelovi: lođa neto korisne površine P=2,24 m2, nenatkriveni balkon u produžetku lođe neto korisne površine P=0,62 m2 i spremište Sp-26 u podrumu neto korisne površine P=1,67 m2.
Napomena
Nekretnina je slobodna od osoba i stvari.

Financije

Procijenjena vrijednost
59.459,82 EUR
Minimalna zakonska cijena
44.594,86 EUR
Početna cijena
44.594,86 EUR
Jamčevina
2.972,99 EUR
Korak dražbe
132,72 EUR

Rokovi i termini

Datum odluke
08.02.2018.
Početak dražbe
27.03.2018. 15:00:00
Početak nadmetanja
06.06.2018. 00:00:00
Kraj nadmetanja
19.06.2018. 23:59:59
Rok uplate jamčevine
28.05.2018.
Rok kupovnine
Kupac je dužan uplatiti razliku između uplaćene jamčevine i postignute kupoprodajne cijene u roku od 45 dana od dana objave rješenja o dosudi na e-Oglasnoj ploči suda.
Razgledavanje
Zainteresirane osobe mogu razgledati nekretnine koje su predmet prodaje, uz prethodni dogovor sa stečajnim upraviteljem Tomislavom Đuričin na broj telefona 0998070782.

Klasifikacija

Sud
Trgovački sud u Varaždinu
Broj predmeta
ST-252/2016
Način prodaje
Sudska e-Dražba
Oznaka dražbe
Prva
ID nadmetanja
7648

Imovina

Vrsta Općina Površina Naselje Adresa Vlasništvo ZK Čestica
stan Bjelovar 65,17 m² Bjelovar Kamila Kolba 2b Ne 8232 376/6

Dokumenti

Nema direktnih privitaka. Original FINA oglas · Javna objava / pismena

Pismena

Nema pismena. Otvori javnu objavu

Karta i lokacija

Puna adresa
Kamila Kolba 2b Bjelovar
Poštanski broj
43000
Latitude
45.9159041
Longitude
16.8609495
Adresa: Kamila Kolba 2b, Kamila Kolba 2b Bjelovar, Bjelovar, Bjelovarsko-bilogorska, 43000